Wielkanoc nad morzem

Spędzanie Świąt poza domem z roku na rok staje się coraz bardziej popularne. Dostępność miejsc i propozycji spędzenia Świąt Wielkiej Nocy poza domem jest ogromna. Każdy może znaleźć coś właściwego dla siebie aby spędzić ten czas jak najlepiej. Zastanawiamy się jaki wybrać kierunek, gdzie pojechać, gdzie będzie wyjątkowo. A może nie czekać na wyjazd nad morze do lata, tylko wybrać Wielkanoc nad morzem.

Aktywna Święta wielkanocne nad morzem

Otóż, wielkanoc nad morzem możemy spędzić aktywnie. Jeśli chcemy mieć wszystko w zasięgu ręki i sporo atrakcji to koniecznie musimy wybrać Pałac Ciekocinko Hotel Resort & Wellness. Piękna zielona okolica, nadmorskie lasy kuszą do zwiedzania bałtyckich terenów na rowerze czy wykorzystując nordic walking.

Cieplejszy już wiosenny wiatr nad morzem daje możliwości długich spacerów po niekończących się plażach. Wybierając Święta Wielkanocne nad morzem możemy czerpać same przyjemności z tego co daje nam przyroda. Warto też pamiętać, że w okresie wiosennym bryza morska dostarcza nam zdecydowanie większą dawkę jodu niż w okresie letnim. A jak wiadomo jest to zbawienne dla naszej odporności i zdrowia.

Wielkanoc nad morzem w strefie spa

Jeśli pogoda nie będzie nas rozpieszczać, bo z tym bywa różnie możemy skorzystać z wewnętrznych ofert jakie proponują nam obiekty nadmorskie, również podczas świąt wielkanocnych nad morzem. Jeśli postawimy na jakość to z pewnością nie rozczarujemy się gdy wybierzemy strefę SPA w Pałacu Ciekocinko Hotel Resort & Wellness, a w nim mamy szeroką gamę zabiegów relaksacyjnych i regeneracyjnych, świadczonych na najwyższym poziomie. Oferta i zabiegi w tym zakresie są różnorodne. Jeśli poranny jogging na plaży nie będzie możliwy to nic straconego. Pałac Ciekocinko ma dla nas, wyposażoną w profesjonalny sprzęt – siłownię, z widokiem na park.

Jeśli wybierzemy święta wielkanocne nad polskim morzem to możemy liczyć na wiele ofert i pakietów wielkanocnych, dzięki czemu pobyt nad morzem będzie urozmaicony, i tu zasługuje na uwagę oferta Pałacu Ciekocinek Hotel Resort & Wellness. Dzięki takiej decyzji zaoszczędzimy również sporo czasu, który poświęcamy na przygotowania, szczególnie przygotowania wielkanocnych potraw. W hotelowej restauracji możemy liczyć na wykwintne regionalne przysmaki. Szef kuchni bez wątpienia wprawi nas w zachwyt.

Budząca się do życia przyroda, rozmaite odcienie zieleni fajnie byłoby obserwować w klimacie nadmorskim. Nie ma co się zastanawiać, tylko na ten pierwszy wiosenny, świąteczny urlop wybrać Bałtyk i spędzić Wielkanoc nad morzem.