Rodzaje etykiet termokurczliwych

Każdy z produktów na półkach sklepowych ma swoją etykietę. Pozwala ona na identyfikację produktu oraz bez wątpienia pomaga nam w dokonaniu zakupu, gdyż możemy zobaczyć co kupujemy. Praktycznie zawsze wykonanie etykiety zlecamy profesjonalnej firmie, gdyż samemu jest to po prostu niemożliwe lub przynajmniej nie jesteśmy w stanie zrobić tego tak dobrze. Jednym z rodzajów etykiet są etykiety termokurczliwe.

Jak to działa?

Są to tak naprawdę rękawy, które pod wpływem działania temperatury przyjmują kształt danej powierzchni i dzięki temu tworzy się dowolna etykieta. Stworzenie takiej etykiety warto zlecić odpowiedniej firmie. Uzyskamy, dzięki temu najwyższą estetykę, a co za tym idzie być może wzrośnie sprzedaż naszych produktów.

Rodzaje etykiet termokurczliwych

Obecnie możemy wyróżnić 3 rodzaje tego typu etykiet. Pierwsze z nich to etykiety pełne, czyli takie, które obejmują całą powierzchnie np. na danej butelce. Są również etykiety zabezpieczające, czyli w rzeczywistości tworzy się plomba, która uniemożliwia otwarcie produktu przez osoby trzecie. Warto dodać, że właśnie w ten sposób zabezpiecza się akcyzę przy alkoholach. Trzeci typ to etykiety do wielopaków. Chodzi tutaj o to, że jeśli w sklepie jest jakaś promocja, w której możemy kupić 2 produkty w cenie 1 to właśnie przy pomocy tych etykiet łączy się te produkty. Wspomniana firma jest w stanie wykonać etykiety z dowolnymi grafikami, a co najważniejsze w najwyższej jakości.