Osocze bogatopłytkowe – jak wypada na tle innych zabiegów?

Zdrowy i piękny wygląd to marzenie każdej kobiety. Gładka skóra bez zmarszczek wpływa nie tylko na walory estetyczne, ale również na samopoczucie. Wraz z wiekiem w naszej skórze ubywa składników, które odpowiedzialne są za elastyczność skóry. Na szczęście innowacyjne rozwiązania pozwalają na stosowanie bezpiecznych i skutecznych zabiegów medycyny estetycznej. Zalicza się do nich również wykonywane w Warszawie osocze bogatopłytkowe, które zyskuje coraz większą popularność. Zabieg powstał w opozycji do botoksu w Warszawie dla pacjentów, którzy boją się efektu ściągnięcia skóry. Przedstawiamy, dlaczego wampirzy lifting to świetny wybór. 

Osocze bogatopłytkowe jako zabieg estetyczny – co to jest i jak przebiega?

Zabiegiem nazywany jest również wampirzym liftingiem twarzy i nie zalicza się do zabiegów chirurgicznych. Wykonywany jest za pomocą serii wstrzyknięć pod skórę, które mają powodować procesy rewitalizacji skóry. Samo osocze bogatopłytkowe jest specjalnie przygotowanym preparatem krwiopochodnym, który wytwarzany jest z krwi osoby poddającej się zabiegowi. Osocze bogatopłytkowe zawiera zwiększoną ilość płytek krwi i licznych czynników wzrostu, które umożliwiają procesy regeneracyjne. Dlatego też popularna nazwa wampirzego liftingu w Warszawie jest bardzo trafna. Pomimo tego zabieg nie wykorzystuje nici liftingujących na terenie Warszawy, a jedynie technikę iniekcji.

Osocze pozyskiwane z krwi pacjenta zawiera liczne czynniki wzrostu, które stymulują namnażanie się komórek naskórka. Dzięki ich aktywacji skóra jest napięta i nawilżona, ale nie tak jak w przypadku wykonywanego w Warszawie botoksu. Zabieg tego rodzaju jest doskonały dla osób, którym szczególnie zależy na naturalnym efekcie odmładzającym. Wampirzy lifting twarzy świetnie sprawdzi się również w przypadku alergików, których skóra źle reaguje na preparaty kosmetyczne. 

Efekty osocza bogatopłytkowego na tle innych zabiegów

Po okresie letnim nasza skóra wymaga szczególnej pielęgnacji. Suche powietrze oraz mocne i intensywne działanie promieni UV wpływa na nią destrukcyjnie. Dlatego też zabiegi medycyny estetycznej polecane są szczególnie w okresie jesiennym, aby móc zrewitalizować skórę po lecie i przygotować ją na działanie zimowych mrozów. Doskonale sprawdza się w tym przypadku wampirzy lifting na terenie Warszawy, który odpowiednio pobudza procesy regeneracyjne w skórze.

Dzieje się tak dlatego, że krew działa na komórki skóry bio stymulująco, pobudzając przy tym procesy odnowy. Zabieg estetyczny tego typu powoduje namnażanie i dojrzewanie komórek skóry, a także poprawę krążenia i pobudza produkcję kolagenu. W rezultacie uzyskujemy skórę jędrną i bardzo nawilżoną.

Wypełniacze zmarszczek na terenie Warszawy działają skutecznie na wypełnianie głębokich bruzd. Często wykorzystuje się również zabiegi z wykorzystaniem nici liftingujących. Mają one na celu poprawę głębokich i statycznych zmarszczek. Osocze bogatopłytkowe wpływa jednak na wygląd i rewitalizację procesów skórnych.