Aparthotel – noclegi

Jeśli szukasz noclegu pod Łodzią to postaw na Salio. Niedawno otwarty hotel pozwoli odpocząć Tobie i Twojej rodzinie. Swoją ofertę kierują oni nie tylko do miłośników koni, ale także do osób, które szukają noclegu w okolicach Łodzi, by z dala od miejskiego zgiełku cieszyć się relaksem na łonie natury. Wyjątkowe połączenie bazy noclegowej z centrum jeździeckim i stajni stwarza unikalna atmosferę i sprawia, że Salio to wspaniały hotel dla dzieci, ale także pod wyjazdy integracyjne i firmowe. Noclegi w Aparthotelu Salio to propozycja zarówno dla wielbicieli aktywności, jak i dla tych, którzy poszukują odpoczynku i wytchnienia.

Aktywności dla każdego!

Wśród atrakcji każdy znajdzie coś dla siebie, a po dniu pełnym wrażeń będzie mógł odpocząć w komfortowym, nowocześnie urządzonym pokoju lub apartamencie. W hotelu dla dzieci znajdą się także liczne atrakcje, które umilą czas pociechą. Znajduje się tam sala zabaw dla dzieci, zewnętrzny plac zabaw oraz boisko do piłki nożnej i koszykówki.

Wypoczynek o wysokim standardzie

Salio gościom Aparthotelu proponuje noclegi w nowocześnie wyposażonych pokojach o wysokim standardzie. Dysponują oni pokojami Standard (1-, 2- i 3-osobowymi), pokojami Superior (1- i 2-osobowymi) oraz dużym apartamentem (80 m2) przeznaczonym dla 5 osób. Część miejsc noclegowych hotel pod Łodzią Salio udostępnia w Pokojach bez Barier – przystosowanych do potrzeb osób o ograniczeniach ruchowych. W hotelu rodzinny i hotelu dla dzieci są pokoje typu double, jak i typu twin.